Kapatmak için tıklayın

ÖZEL ÖZAY AYDIN ORTAOKULUNDAN TEŞVİK ALAMAYANLARA MÜJDE

15.09.2015
Milli Eğitim Bakanlığı’nca özel okulda okumak isteyen öğrencilere verilen teşviklerde bir çok veli hayal kırıklığına uğradı. Teşvik çıkmayan öğrenciler için Özel Özay Aydın Ortaokulu teşvik paketi hazırladı.

Aydın’da bu yıl eğitim öğretime başlayan Özel Özay Aydın  Ortaoukulu  çocuklarını özel okulda okutmak isteyip teşvik çıkmayan aileler için teşvik müjdesi verdi. Milli Eğitim Bakanlığına teşvik  müracaatı yapıp teşvik çıkmayan veliler için bir indirim paketi hazırladıklarını belirten Özel Aydın Ortaokulu kurucu ortağı Bülent AYTÜRK “Özel okulda okumak herkesin hakkı” diyerek kapılarını teşvik çıkmayan ailelere sonuna kadar açtıklarını belirtti.

AYTÜRK: “TEŞVİK ÇIKMAYAN AİLELERİN ÇOCUKLARI HAYAL KIRIKLIĞI YAŞASIN İSTEMEDİK”

2015-2016 eğitim öğretim yılında özel okul teşviği alacak öğrencilerin açıklandığını belirten AYTÜRK; “ Teşvikler açıklandı. Teşvik beklentisi olan bir çok aileye teşvik çıkmadı. Haliyle bu ailelerin çocukları hayal kırıklığına uğradı. Özel Özay Aydın  Ortaokulu olarak bu ailelere imkanlarımızı zorlayarak neler yapabileceğimizi düşündük. İmkanlarımızı zorlayarak bir teşvik paketi yada indirimi hazırladık. Çocuklarını özel okulda okutmak isteyen aileler okulumuza başvurmaları yada 0-256-214 44 18 nolu telefon numaramızı aramaları halinde kendilerine sunacağız teşvik paketimiz hakkında bilgi sahibi olabilirler. Velilerimizi bilgi almak üzere özel okulumuza bekliyoruz” dedi.   

http://www.aydinilkhaber.com/ozel-ozay-aydin-ortaokulundan-tesvik-alamayanlara-mujde-69905h.htm